Sladkosti bez vědomí vedoucí školní jídelny?

Dobrý den,
jsem učitelka v mš a mám dotaz, zda pokud mi rodiče, nebo sponzor daruje ovoce, či sladkosti, nebo když děti chtějí nadělit při svých narozeninách ostatním nějakou dobrotu, budu mít problém, když jim to nabídnu k jídlu bez vědomí vedoucí školní jídelny?

Děkuji za odpověď

Uvedené eventuality nejsou součástí školního stravování, jehož rozsah v mateřské škole je uveden v § 4 odst. 3 vyhlášky č. 107/2005 Sb., o školním stravování, ve znění pozdějších předpisů. Jejich případné podávání dětem je zcela na odpovědnosti ředitele organizace.

 

Petra Zukalová