Receptury dětských pokrmů pro kojence, batolata, předškolní a školní děti

Vhodné pro školky, školy, dětské skupiny, domácnosti.
 
Koupit publikaci
 
Společnost pro výživu,z.s. ve spolupráci s výživaservisem, s.r.o. vydává první vydání knihy receptů dětských pokrmů vhodných pro kojence, batolata, předškolní a školní děti (250stran).

Autorka: Bc Marieta Balíková, recenzenti: Alena Pařízková NT, MUDr. Petr Tláskal, CSc. Předmluvu Psychologický a výchovný význam stravování v mateřské škole napsala paní doc. PhDr. Slávka Fraňková, DrSc.

Kniha zahrnuje obecné informace týkající se výživy dětí časného věku, a dále vlastní receptury. Konkrétně polévky a zavářky, masitá i bezmasá jídla, bezmasé pokrmy slané, bezmasé pokrmy sladké, pokrmy z ryb, pokrmy polomasité, pokrmy z drůbeže, pomazánky, saláty, přílohy.

Z praktických důvodů je každá receptura uvedena na zvláštním listě (viz ukázka na druhé straně) a listy jsou uspořádány do kroužkového bloku. Každá receptura je doplněna propočtem nutričních hodnot v 1 porci pokrmu, což Vám bude velkým pomocníkem při orientaci o plnění výživových doporučení a při sestavování jídelních lístků.

Cena jedné knihy je 430 Kč. Kniha bude odeslána do sedmi dnů od úhrady doporučeně prostřednictvím České pošty. K ceně knihy bude připočteno poštovné a balné ve výši 65 Kč.

Cena včetně balného, poštovného a DPH je 495,00 Kč.

JAK JE MOŽNÉ RECEPTURY ZAKOUPIT?

Prodej a distribuci zajišťuje SEND Předplatné s.r.o.
 
Koupit publikaci