Archiv akcí SPV

Kurzy pro pracovníky ve školním stravování 2015 – organizační pokyny

NABÍDKA KURZŮ V ROCE 2015

Společnost pro výživu a její servisní organizace výživaservis, s.r.o., nabízí v roce 2015 kurzy určené pro ty pracovníky školního stravování, kteří chtějí doplnit odborné informace vztahující se k jejich pracovnímu zařazení. Kurz pomůže orientovat se v otázkách výživy, nauky o potravinách, technologii přípravy pokrmů, hygieny, legislativy a účetnictví.

1. Kde se kurzy konají:

Místem konání je Vyšší odborná a střední zemědělská škola v Benešově u Prahy, kde je zajištěna nejen výuka, ale i ubytování a stravování. Benešov je velmi dobře dostupný veřejnou dopravou. Je umístěn v malebné krajině s možností výletů a koupání nejen v přírodě, ale i v městském bazénu, nabízí možnost i společenského vyžití. Ve městě i nedalekém okolí naleznete zajímavosti i historické památky, jako např. zámek Konopiště, vzácný kostel sv. Petra z 12. století v blízkém Poříčí n. Sázavou a další zajímavosti. Proto nabízíme zájemcům možnost spojit účast v kurzu s rodinnou rekreací. Vašim rodinným příslušníkům nebo přátelům nabízíme ubytování a stravování za stejných podmínek jako pro vás.

2. Přihlášky

Kontakt: výživaservis, s.r.o., Slezská 32, 120 00 Praha 2
Tel.: 267 311 280
Fax: 271 732 669
e-mail: vyziva.SPV@volny.cz

Vyplněnou přihlášku zašlete nejpozději do 26. června 2015.

3. Ubytování a stravování

Cena ubytování je 305,- Kč za osobu a den. Pokoje jsou dvou a čtyřlůžkové, sociální zařízení, sprchy, kuchyňka s vařičem a chladničkou jsou společné.

V ceně kurzu je cena oběda ve výši 85,- Kč. Na požádání Vám školní jídelna připraví za úhradu snídani.

Ceny kurzovného jsou uvedeny u jednotlivých kurzů. Program naleznete ZDE.


 

UPOZORNĚNÍ

Pokud vezmete sebou děti, zajistěte také osobu, která se jim bude věnovat po dobu Vaší výuky. Není v silách Společnosti pro výživu tuto službu poskytnout.