Archiv akcí SPV

Kurzy pro pracovníky ŠS – organizační pokyny

Kurzy pro pracovníky ve ŠS
16.8.2010 – 19.8.2010
Benešov – Zemědělská škola

Společnost pro výživu a její servisní organizace výživaservis s.r.o. nabízí v roce 2010 kurzy určené pro ty pracovníky školního stravo­vání, kteří chtějí nebo potřebují doplnit či změnit svoji kvalifikaci pro výkon svěřené funkce a zlepšení platového ohodnocení.

Kurz určený začínajícím vedoucím školní či internátní jídelny je rozdělen na dvě části,
pod označením ZVJ a) je nabídka pro částečně zapracované,
pod označením ZVJ b) pro začátečníky. Prvá část kurzů má shodný program, pro zájemce kurzu ZVJ b) pokračuje ještě výu­kou o vedení evidence a účetnictví. Bližší informaci o obsahu kurzů naleznete zde.

U vedoucích jídelen předpokládáme středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru. Absolventům odborných škol příslušného směru (hotelová škola, zdravotnická škola obor dietní sestra) a vyučeným poslouží kurz ke snadnějšímu zvládnutí požadavků na vedení školní jídelny, absolventům škol s ekonomickým zaměřením pomůže orien­tovat se v otázkách výživy, nauky potravinách, technologii přípravy pokrmů, hygieny, provozu atd. Kurz pomůže také těm, kteří přijali nabídku k vedení malých jídelen v částečném úvazku a jejich před­chozí vzdělání s provozem takového zařízení nesouvisí.

V této části nabídky naleznete také kurz pro ty, kteří pracují ve školní jídelně bez výučního listu v oboru kuchař nebo kuchař-číšník jako zaučení. Je určen také pro ty, kteří jsou vyučeni v příbuzném oboru, např. pekař, cukrář. Nabídka je označena ZR.

1. Kdy a kde se kurzy konají

Je to ve třetím srpnovém týdnu, konkrétně ve dnech 16. – 19. 8. 2010. Místem konání je Vyšší odborná a střední zemědělská škola v Benešově u Prahy, kde je zajištěna nejen výuka, ale i ubytování a stravování. Benešov je velmi dobře dostupný veřejnou dopravou­autobusem a zejména vlakem s častým spojením s Prahou a dalšími městy nebo autem po dálnici D 1. Je umístěn v malebné krajině s mož­ností výletů a koupání nejen v přírodě, ale i v městském bazénu, nabízí možnost i společenského vyžití. Naleznete ve městě i v nedalekém okolí zajímavosti i historické památky, jako např. zámek Konopiště, vzácný kostel sv. Petra z 12. stol. v blízkém Poříčí n. Sázavou a další. Proto nabízíme zájemcům možnost spojit účast v kurzu s rodinnou rekreací. Vašim rodinným příslušníkům nebo přátelům nabízíme ubytování a stravování za stejných podmínek jako pro vás.

2. Přihlášky a objednávky

  • Dobře pročtěte nabídku
  • Rozmyslete si, zda využijete nabídku rodinné rekreace
  • Telefonujte, pište, faxujte nebo e-mailujte žádost o při­hlášku, nebo vyplňte přihlášku.

Adresa:
výživaservis s.r.o., Slezská 32, 120 00 Praha 2
Telefon:
267311280
Fax: 271732669
Email: vyziva.SPV@volny.cz

Vyplněnou přihlášku zašlete na uvedenou adresu nejpozději do 2. 7. 2010.

3. Ubytování a stravování

Cena ubytování je 280,- Kč za osobu a den. Pokoje jsou dvou až 4 lůžkové, sociální zařízení, sprchy, kuchyňka s vařičem a chlad­ničkou jsou společné.

Stravování jsme po předchozích zkušenostech zajistili tak, že v ceně kurzu je i cena oběda ve výši 85,- Kč vč. režie. Na požádání Vám školní jídelna připraví za úhradu snídani, o přestávkách a po hlavním jídle podají za malý peníz kávu. Ve škole je k dispozici automat na kávu a nápoje.

Ceny kursovného jsou uvedeny u jednotlivých kurzů.

4. Jak provést úhradu

Poplatky uhraďte převodním příkazem z účtu plátce na účet výživaservis s.r.o. u KB v Praze 1, číslo účtu:

pro platební styk z jiné banky 19-2773480287/0100

pro platební styk v KB 192773480287/0100

Variabilní symbol je pořadové číslo přihlášky


UPOZORNĚNÍ

Pokud vezmete sebou děti, zajistěte také osobu, která se jim bude věnovat po dobu Vaší výuky. Není v silách Společnosti pro výživu tuto službu poskytnout.