Archiv akcí ČR

Den zdraví se STOBem – 23.10.2021

Den zdraví se STOBem

Termín akce:
23. října 2021

Již tradiční oblíbená akce společnosti STOB (Stop Obezitě) proběhne letos 23. října v prostorách konferenčního centra City (v bezprostřední blízkosti metra C Pankrác).

Těšit se můžete na den plný pohybu, dobrého jídla, odborného poradenství, zajímavých workshopů a rozhovorů s odborníky.

Nechte si poradit od skutečných odborníků

Trápíte se s výživou a kilogramy navíc? Jste zvědaví, kolik rizikového viscerálního tuku, svalů a vody máte ve svém těle? Bolí vás záda, trápí vás křečové žíly, hemoroidy, cukrovka, vysoký krevní tlak nebo máte jiné problémy? Ať už máte zdravotní potíže či jim chcete zodpovědně předcházet, využijte odborné poradny a konzultujte své problémy pod jednou střechou na Dni zdraví se STOBem.

V rámci bohatého programu vás čekají i zajímavé workshopy a přednášky a v průběhu celého dne vystoupí řada zajímavých osobností.

Dobré jídlo a zdravý pohyb

Na Dni zdraví můžete ochutnat i nakoupit zajímavé produkty, které mohou být součástí zdravého životního stylu.

Připraveny jsou pro vás i pohybové lekce. Zacvičit si můžete přímo na Dni zdraví nebo se zúčastnit online lekcí, které budou probíhat po celý týden před plánovanou akcí. Každý den pro vás bude připravena jedna lekce cvičení, můžete si vyzkoušet například salsu, zdravotní cvičení, pilates nebo cvičení NIA.

 

Kompletní program Dne zdraví, registrace na workshopy, přednášky a cvičení najdete na stránce https://www.stob.cz/cs/den-zdravi. Na ostatní program není třeba se hlásit.

 

Využijte přítomnosti skutečných odborníků a přijďte odstartovat nebo posílit vůli v nastolení života, který vás bude bavit a užijete si ho dlouho ve zdraví.

Vstupné je dobrá nálada a otevřená mysl 😊

 

Věříme, že se nám po loňské přestávce podaří se letos potkat naživo. Pokud by to epidemiologická situace neumožnila, o Den zdraví určitě nepřijdete a jeho velká část se přesune do online prostředí.