Archiv akcí ČR

Den zdraví se STOBem ONLINE

Den zdraví se STOBem

Termín akce:
7. listopadu 2020

Již počtyřiadvacáté se uskuteční tradiční akce Den zdraví se STOBem, a to v sobotu 7. 11. od 10 hodin. Letošní ročník z důvodu nepříznivé epidemiologické situace proběhne ONLINE na platformě ZOOM.

I přes stížené podmínky pro vás však chystáme den plný pohybu, přednášek, workshopů a rozhovorů se zajímavými osobnostmi. A chybět nebude ani soutěž. 🙂

Přihlaste se a užijte si tento den pro zdraví společně s námi!

 

Co vás v rámci Dne zdraví se STOBem ONLINE čeká?

  • Den plný pohybu s instruktorkami STOBu

Zacvičte si s námi, z bezpečí domova a ZDARMA! Po celý den pro vás budou naše skvělé instruktorky vysílat živě pohybové lekce. Z jejich nabídky si jistě vyberete.

  • Rozhovory se zajímavými osobnostmi o zdraví, pohybu a hubnutí 

Úvodní slova zazní z úst Ivy Málkové, která na Dni zdraví představí i svoji novou knihu, Váhy života, laskavý rozhovor nejen o hubnutí.

Dále vystoupí prof. Ing. Jana Dostálová, Andy Pavelcová – autorka českého fitness programu FITFAB a o zkušenostech s hubnutím se podělí lektoři STOBu a jejich úspěšní klienti.

Hlavním vysíláním vás bude provázet příjemná a zkušená moderátorka Iva Bendová.

  • Workshopy a přednášky

Chcete začít s hubnutím a být úspěšní? Vyzkoušet si mindful eating? Zajímáte se o různé výživové směry a tápete, který je nejlepší? Jaké jsou novinky na trhu s potravinami a jak se nenechat napálit? Odpovědi dostanete na přednáškách a workshopech vedených odborníky STOBu.


>> Na workshopy a přednášky je třeba se předem přihlásit zde <<


  • Soutěž o 50 + 5 zdravých balíčků

Každoročně rozdáváme návštěvníkům Dne zdraví se STOBem desítky dárků a výher. A o možnost vyhrát zajímavé ceny vás nechceme připravit ani letos.

Od 23. 10. do 6. 11. se budete moci zapojit skrze naše webové stránky a sociální sítě do velké soutěže o 50 + 5 prémiových zdravých balíčků.

 

Více informací na http://www.stob.cz/cs/den-zdravi